Postimees on Eesti suurim ja vanim kvaliteetpäevaleht, mis pakub lugemist eri vanuses ja erinevate huvidega inimestele, andes operatiivselt ning erapooletult  ülevaate sündmustest nii kodu- kui ka välismaal. Postimehe lugeja võib alati olla kindel, et  temani jõuab olulisim osa uudisvoost koos lisaväärtustega taustade avamise ja erinevate kommentaaride näol. 

Postimees ilmub kuuel päeval nädalas, esmaspäevast laupäevani. Äripäeviti on Postimehe tiraaž ligikaudu 45 000 eksemplari, laupäevase Postimehe tiraaž aga 54 000 eksemplari. Argipäeviti ilmub Postimehe vahel Eesti suurim maakonnaleht Tartu Postimees, mis levib Tartu- ja Jõgevamaal ning Otepääl. 

Laupäeviti ilmuv Postimees Nädalavahetus toob lugejateni lisaks uudistele ka pikemaid olemus- ja arvamuslugusid, nädalasündmuste ja tegijate kokkuvõtteid, huvitavaid persoonilugusid, moe- ja iluuudiseid ja veel palju muud sisukat lugemist. Postimees Nädalavahetuse vahel ilmuvad ka lisalehed Arvamus ja Kultuur ning Arter

Postimees.ee on uudisteportaal, kus kajastatakse päevakajalisi eesti- ja välismaiseid uudiseid ning arvamusi. Uudisteportaal koondab endas Tallinna, Tartu, Pärnu, Viljandi, Rakvere, Järvamaa ja Valgamaa kohalikest uudistest kirjutavaid portaale, arvamus-, kultuuri-, naiste-, majandus-, tarbija-, tervise-, kodu-, tehnika, spordi-, meelelahutusportaale (Elu24, Limon) ja ilmaportaali (ilmajaam.ee).

Postimehel on ka vene- ja ingliskeelsed uudisteportaalid rus.postimees.ee ja news.postimees.ee