2016. aastal ilmunud ajakirjad

nr 1 / jaanuarnr 2 / veebruar
nr 3 / märtsnr 4 / aprillnr 5 / mai
nr 6 / juuni
nr 7 / juuli
nr 8 / augustnr 9 / septembernr 10 / oktoober


2015. aastal ilmunud ajakirjad

nr 1 / jaanuarnr 2 / veebruarnr 3 / märtsnr 4 / aprillnr 5 / mai


nr 6 / juuninr 7 / juulinr 8 / august
nr 9 / septembernr 10 / oktoober

nr 11 / novembernr 12 / detsember
Ajakiri 60+ on ajakiri elukogenud inimesele, mis Pärnu Postimehe, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja Valgamaalase lugejale on omamoodi lisaväärtus, sest nende viie maakonnalehe tellija saab selle ajakirja postkasti tasuta. Lisaks läheb ajakiri tasuta jagamiseks mitmetele pensionäride ühendustele ja liitudele Tallinnas, Tartus ning mujalgi, mõnda raamatukokku, tervishoiuasutustesse ja vahel üritusele, kus palju lugejaid koos.

Kuigi ajakirja kaanele on trükitud 60+, on see lugemiseks noorematelegi, kes aitavad oma eakaid vanemaid oluliste otsuste tegemisel, ja neile, kes tahavad oma edaspidistele eluväärtustele juba varem mõtlema ja valmistuma hakata.

Ajakirjas on lisaks pikematele analüüsidele ja kommentaaridele hulganisti nõuandvaid lugusid tervisest, juriidikast, toitumisest ning nippe igapäevaeluga paremini ja soodsamalt hakkama saamiseks.

Ajakiri on 32-leheküljeline, tiraaž 42 800.

Ajakirja 60+ hinnakirja saad alla laadida siit!

NB! Nüüdsest on ajakirja 60+ võimalik koju tellida ka neil, kellel ei käi Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja või Valgamaalane. Tellimust saad vormistada siit: www.tellimine.ee/est/ajakirjad/60

Ajakiri 60+ on alates maist 2014 müügil suuremates kaubanduskettides (A&O, Comarket, Konsum, Maksimarket, Maxima, Prisma, Rimi, Selver, Säästumarket), R-kioski müügikohtades, Statoili tanklates, postkontorites ja muudes ajakirjanduse müügikohtades üle Eesti.