30+ on punk!

Iseteadlik, rahutu, provotseeriv, häbitu ja kompromissitu ajakiri 30+ on punkar Eesti meediaväljal. Huultel mänglemas naeratus ja silmis säde, vaatab see ringi ja luusib kohtades, kuhu teised astuda ei söanda, tehes tegusid, milleks teistel meelekindlust ja munasid pole. Nii pelgalt lusti pärast kui ka uudishimust.

Nutitelefonis ja tahvelarvutis ilmuv, innovaatilise kujunduse ning paljulubava tehnilise platvormi poolest, mis võimaldab erinevalt traditsioonilisest ajakirjandusest siduda ja edastada nii teksti, heli kui ka videopilti, torkab 30+ kahtlemata silma.

Ent võib ka kurku kinni jääda, sest ei proovi olla alati ümar, pehme ning kõigile meele järele. Küll aga kõiki puudutada – ühel või teisel moel. Skaalal kerge, lõõgastava meelelahutuse ja tõsiste, populaarteaduslike teemakäsitluste vahel balansseeriva multimeediaajakirja kaante vahele mahub artikleid, video- ja heliklippe, mis annavad kõneainet, ärgitavad kaasa mõtlema ning julgustavad katsetama. Ent võivad panna ka punastama või vanduma. Teinekord koguni solvuma. Naerma ja ehk nutmagi. Ent igal juhul tekitavad emotsioone. 

Andes elukutseliste ajakirjanike kõrval sõna, vabad käed, pintsli, kaamera ja mikrofoni skandaalsematele kolumnistidele ja mõtlejatele, tuntud muusikutele, luuletajatele, kirjanikele ning teistele oma ala spetsialistidele, tahab 30+ lugejaidki ärgitada nägema maailma senisest avaramalt ja ehk harjumuspärasest veidike teise nurga alt. Koondades argiselt praktilised nõuanded inimhinge rikastavate teoreetiliste mõtisklustega ning värvikate olupiltidega.

Jah, ajakiri 30+ on sisult ja vormilt kirev ja eklektiline. Aga selline, lugematutest eri värvi, suuruse ja kujuga tahkudest koosnev on ka elu ise. Ja seda võiks olla ka vanusesse 30+ jõudnud inimese mõttemaailm ja tundeelu.

Sellepärast ongi ajakiri 30+ valmistatud nende poolt ja neile, kelles on säilinud teadmisjanu, mässumeelsus ja mängurõõm. Sinule.

Pane silm peale:

Tasuta äpp&ajakiri

Androidile
Õunale
Koduleht

Kui tahad teada, kuidas 30+ digiajakirja alla laadida ja lugeda, siis vajuta allolevale ikoonile.

2014. aastal ilmunud numbrid

nr 1 / märtsnr 2 / mainr 3 / juulinr 4 / septembernr 5 / november


nr 6 / detsember

Suhted, pere, raha ja tervis – need on igale inimesele kõige olulisemad ja lähedasemad teemad. Selles valguses tunduvad inimesed aastates 30+, 40+ ja 50+ väga sarnased.

Ajakiri elu parimateks ja tegusamateks aastateks, nii oleme seda endale sõnastanud, annab võimaluse süveneda teemadesse ja saada mõtteid, kuidas enda elus toimuvad lahti mõtestada, sest iga eluetapp või -muutus toob endaga uued väljakutsed.

Raha- ja tervisemured on ühtmoodi õiglased ja ebaõiglased vanusest hoolimata. Nii pakume spetsialistide toel nõu, kuidas hoida oma tervist, vaatleme lähemalt ka neid muresid, mis aastate lisandudes tekivad, samuti otsime oma lugudes mõistlikku kompromissi unistustes seatud sihtide ja reaalsete majanduslike võimaluste vahel. On ju 30–50ndates aastates inimesed need, kes teenivad kõige rohkem ja peavad igapäevaselt kaaluma, kas kulutada kohe või investeerida tulevikku.

Soovime inspireerida, anda nõu ja kõneainet ajakirja ilmumisele järgnevaks nädalateks ning mõtteainet kauemaks. Kirjutada nii teemadel, millest räägitakse suurtes seltskondades, kui muredest, mis tulevad kõneks vaid väiksemates sõpruskondades.

Kui vaadata müügikohtades ajakirju, on nad ainuüksi visuaalselt pööranud oma näo enamasti naislugeja poole. Soovime selles osas erineda ja hoiame teemasid valides silme ees ühtmoodi nii oma nais- kui meessoost lugejat.

Kirjuta meile!

* Tärniga tähistatud väljad on täitmiseks kohtustuslikud.

Email again: