Kui tahad teada, kuidas 30+ digiajakirja alla laadida ja lugeda, siis vajuta allolevale ikoonile.2014. aastal ilmunud numbrid

nr 1 / märtsnr 2 / mainr 3 / juulinr 4 / septembernr 5 / november


nr 6 / detsember

Suhted, pere, raha ja tervis – need on igale inimesele kõige olulisemad ja lähedasemad teemad. Selles valguses tunduvad inimesed aastates 30+, 40+ ja 50+ väga sarnased.

Ajakiri elu parimateks ja tegusamateks aastateks, nii oleme seda endale sõnastanud, annab võimaluse süveneda teemadesse ja saada mõtteid, kuidas enda elus toimuvad lahti mõtestada, sest iga eluetapp või -muutus toob endaga uued väljakutsed.

Raha- ja tervisemured on ühtmoodi õiglased ja ebaõiglased vanusest hoolimata. Nii pakume spetsialistide toel nõu, kuidas hoida oma tervist, vaatleme lähemalt ka neid muresid, mis aastate lisandudes tekivad, samuti otsime oma lugudes mõistlikku kompromissi unistustes seatud sihtide ja reaalsete majanduslike võimaluste vahel. On ju 30–50ndates aastates inimesed need, kes teenivad kõige rohkem ja peavad igapäevaselt kaaluma, kas kulutada kohe või investeerida tulevikku.

Soovime inspireerida, anda nõu ja kõneainet ajakirja ilmumisele järgnevaks nädalateks ning mõtteainet kauemaks. Kirjutada nii teemadel, millest räägitakse suurtes seltskondades, kui muredest, mis tulevad kõneks vaid väiksemates sõpruskondades.

Kui vaadata müügikohtades ajakirju, on nad ainuüksi visuaalselt pööranud oma näo enamasti naislugeja poole. Soovime selles osas erineda ja hoiame teemasid valides silme ees ühtmoodi nii oma nais- kui meessoost lugejat.

Kirjuta meile!

* Tärniga tähistatud väljad on täitmiseks kohtustuslikud.

Email again: