Trükireklaam

AS Postimees Grupp pakub võimalust avaldada trükirekkaami Postimehes ja kuues Eesti piirkondlikus päevalehes. Ajaleht Postimees on Eesti suurim kvaliteetpäevaleht, mis ilmub kuuel päeval nädalas, esmaspäevast laupäevani. Äripäeviti on Postimehe tiraaž ligikaudu 45 800 eksemplari, laupäevase Postimehe tiraaž aga 56 200 eksemplari. Postimees on suurim kvaliteetajaleht ka Eesti pealinnas ja tähtsaimas äriregioonis Tallinnas. Laupäeviti ilmuv Postimees Nädalavahetus toob lugejateni lisaks uudistele ka pikemaid olemus- ja arvamuslugusid, nädalasündmuste ja tegijate kokkuvõtteid, huvitavaid persoonilugusid, moe- ja iluuudiseid ja veel palju muud sisukat lugemist. Postimees Nädalavahetuse vahel ilmuvad ka lisalehed Arvamus ja Kultuur ning Arter koos telekavaga.

Meie maakonnalehed on loetavaimad ja parima katvusega Tartus ja Tartumaal (Tartu Postimees) Pärnus ja Pärnumaal (Pärnu Postimees), Viljandis ja Viljandimaal (Sakala), Rakveres ja Lääne-Virumaal (Virumaa Teataja), Paides ja Järvamaal (Järva Teataja), Valgas ja Valgamaal (Valgamaalane). 

Postimees Grupi veebiväljaannete reklaamipinnad võimaldavad reklaamida mistahes toodet, mistahes firmat, mistahes tegevusala.